Tescoma

Česká značka s nápady

V naší kamenné prodejně se snažíme uspokojit potřeby každého zákazníka. Právě proto u nás naleznete přehledné oddělení velice kvalitních kuchyňských a domácích potřeb přední české značky Tescoma.

Do 30 km doprava zdarma!

Rozvoz, instalace i zapojení u nás zakoupeného zboží zdarma v okruhu 30 km.

Porcelánové nádobí

Porcelánové nádobí

Porcelánové nádobí prvotřídní kvality. Hrníčky, podšálky, talíře i moderní sety v různých barevných kombinacích.

Kuchyňské příslušenství

Kuchyňské příslušenství

Skladem plastové i nerezové příslušenství do jakékoliv kuchyně. Vařečky, krabičky, pečicí formy i jiné drobné pomůcky nejvyšší kvality.

Hrnce a pánve

Hrnce a pánve

Přijďte se k nám podívat na širokou nabídku pánví, hrnců, tlakových hrnců i poklic různých rozměrů a doveďte své kuchařské umění k dokonalosti.

Jedinečná měsíční nabídka

Měsíční nabídka

Recenze na kuchyňský robot PRESIDENT

Kuchyňský robot PRESIDENT

Na email nám tento týden přišla recenze na nový kuchyňský robot PRESIDENT od značky TESCOMA 😍 Roboty PRESIDENT máme i u nás na prodejně a rozhodně stojí za to!

Vážení obchodníci, s radostí vám posílám své vlastní zkušenosti s naším novým robotem President, jenž jsem měla možnost vyzkoušet uplynulý víkend. Robot má příkon 1500 W a jeho odvedená práce je na tom znát.

Hnětení těsta
Při hnětení jsem byla z výrobku nadšená, připravovala jsem kynuté těsto. Do nádoby o objemu šest litrů jsem si připravila těsto z jednoho kilogramu mouky. Robot byl při práci plně stabilní, jeho gumové nožky stály na místě, celý stroj se ani nepohnul. To pro mě byla nová zkušenost, můj předchozí robot při hnětení celkem dost vibroval. Díky planetárnímu systému (metla či hák se otáčí kolem své osy a zároveň i kolem celé nádoby) bylo během chvíle suprově vypracované. Přikládám video jako důkaz. https://photos.app.goo.gl/pJpHGTqorJVo2abR8

Mletí masa
Po sejmutí přední destičky na magnet jsem nasadila podle návodu masostrojek. Maso bylo díky velké síle robotu rychle namleté. Během mletí jsem nemusela nic čistit, nikde se nic neucpávalo. https://photos.app.goo.gl/k1nz2w2eKZuYcq9TA

O víkendu budu ve zkoušení pokračovat, ale již teď jsem rozhodnutá, že robota President chci mít doma. Záruka na něj je 3 roky. Robot se prodává s kompletním příslušenstvím, nic se nemusí dokupovat. Jeho design je moderní, zvrásněný povrch nezanechává žádné stopy po manipulaci.

Originální kuchyňské potřeby TESCOMA

Nyní nově dárkové poukazy


Spolupracujeme s mnoha světovými značkami